Inloggen Ouderportaal
Samen groeien bloeien
Welkom op onze websiteLees verder

De Margrietschool steunt YOUth

08 juni 2016
Wat is de rol van hersenontwikkeling op het gedrag van een kind? En welke rol spelen factoren als opvoeding, leeftijdsgenoten of televisiekijken? Dit soort vragen staat centraal bij YOUth, een meerjarig onderzoek naar de ontwikkeling van kinderen in de regio Utrecht. Met als doel om in de toekomst de zorg voor kinderen verder te verbeteren.

YOUth is in maart 2016 van start gegaan en is een initiatief van de Universiteit Utrecht en het UMC Utrecht. De Margrietschool steunt dit initiatief. Op vrijdag 17 juni bezocht YOUth-coördinator Suzanne ’t Hart onze school en zullen de kinderen een flyer mee naar huis krijgen. Deze kunt u samen met uw kind bekijken en besluiten of u aan het onderzoek wilt deelnemen.

Bent u nieuwsgierig geworden? Neem dan een kijkje op www.youthonderzoek.nl Ook kunt ook zelf met Suzanne spreken via haar mobiele nummer 06-51061605 of haar benaderen op het mailadres S.M.tHart@uu.nl.  De Universiteit hoopt op een grote belangstelling van uw kant!

Informatief filmpje:
https://youtu.be/x-M-TfnyjjU