Inloggen Ouderportaal
Samen groeien bloeien
Welkom op onze websiteLees verder

Libris boekenmarkt en bezoek Gerard van Gemert

05 oktober 2016
Boekhandel Libris heeft ook dit jaar weer een bezoek van een bekende schrijver tijdens de Kinderboekenweek mogelijk gemaakt. En daar zijn we reuze blij mee!


Op maandag 10 oktober komt Gerard van Gemert naar onze school!

Wie de boeken van Gerard van Gemert kent, zal weten dat sport een terugkerend thema in zijn boeken is. Zo schreef hij Kief, de goaltjesdief, De hockeytweeling en Het geheim van de gouden hockeystick. Meer informatie is op zijn website te vinden: www.gerardvangemert.nl

Gerard zal groep 3, 4 en 5 bezoeken. Aansluitend zal er van 14.00 uur -15.00 uur een boekenmarkt in de hal van De Alpenstraat zijn. U kunt de boeken van Gerard van Gemert kopen en direct laten signeren. De boeken zijn op vrijdag 7 oktober al te bekijken in de hal.

Mocht u op maandag niet in de gelegenheid zijn de boekenmarkt te bezoeken, dan kunt u op vrijdag al een boek uitzoeken en apart laten leggen. Op maandag wordt het dan gesigneerd. Op een later tijdstip kunt u het gesigneerde boek ophalen en betalen bij boekhandel Libris in de Voorstraat.